• INDUKCINĖ KAITLENTĖ SU GARŲ RINKTUVU IDE84243IB

SU „COMBOHOB“ - MAISTO RUOŠIMAS IR GARŲ IŠTRAUKIMAS VIENAME

„ComboHob“ – tai garų rinktuvo ir galingos indukcinės kaitlentės derinys. Suteikia neribotas galimybes naujai projektuojant virtuvę. Visapusiškas patogumas ir moderni minimalistinė išvaizda.

SU „HOB2HOOD“ - GARAI SURENKAMI AUTOMATIŠKAI

„Hob2Hood“ technologija suteikia galimybę automatiškai ištraukti garus ruošiant maistą. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai bus sureguliuota ir garų rinktuvo galia - visą dėmesį galėsite sutelkti maisto ruošimui.

SUJUNKITE KAITVIETES SU „BRIDGE“ FUNKCIJA

„ComboHob“ puikiai tiks ruošiant maistą dideliems vakarėliams arba paprasčiausiai naudojant didesnius prikaistuvius. Palieskite „Bridge“ funkcijos mygtuką, kad sujungtumėte dvi kaitvietes į vieną. Valdykite jas kartu, kad temperatūra būtų pasiskirstyta tolygiai.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA - LENGVAS VALYMAS

„ComboHob“ viduryje esančias gartraukio groteles galima visiškai išimti. Taip galima pasiekti viduje įtaisytą aliumininį riebalų filtrą ir didelio našumo kvapų filtrą. Lengva priežiūra ir visuomet puikus našumas.

„TOUCHCONTROL“ - LENGVAS KAITLENTĖS VALDYMAS

Ant indukcinės kaitlentės esantys jutikliniai valdikliai bei nuostatos aiškiai matomi maisto gaminimo metu. Lietimui jautrus stiklas rodo tikslias temperatūros ir garų ištraukimo parinktis – jas pakeisti galima vos palietus.

INDUKCINĖ KAITLENTĖ SU GARŲ RINKTUVU IDE84243IB

  • Prekės kodas: IDE84243IB
  • Prieinamumas: 1
  • Kaina: 0.00€