Apie mus


www.technikaon.lt (BUITINĖS TECHNIKOS PROFESIONALAI, UAB „SBPC“) – Internetinėje parduotuvėje rasite žymiausių gamintojų (AEG, Miele, Bosch, Siemens, Liebherr, Panasonic, Philips, Sony, Samsung, Marantz, Onkyo ir t.t.) prekes už patrauklias kainas.

www.technikaon.lt yra vieta, kurioje galima rasti viską, ko kasdien reikia kiekvienam iš mūsų – nuo serviso paslaugų iki buitinės technikos virtuvei... Čia pristatomi Italijos, Vokietijos, Švedijos, Šveicarijos, Austrijos, Didžiosios Britanijos žinomi gamintojai, kurių produktai yra pelnę ne vieną apdovanojimą, skiriamą už išskirtinį dizainą, funkcionalumą, novatoriškus sprendimus. Čia gamintojų vardas jau yra garantija, kad daiktas tarnaus ištikimai ir ilgai.

Pagrindinis įmonės tikslas - vienoje vietoje pateikti išskirtinius ir patogius naudoti produktus, reikalingus tiems, kurie mėgsta lengvai ir patogiai gaminti sveiką, skanų maistą, ir mėgsta jį gaminti gražioje, stilingoje aplinkoje. Pirkėjams garantuojame patogią prekių paiešką ir patrauklias kainas,  saugų pirkimą ir įvairius, Jums patogius, apmokėjimo už prekes būdus bei greitą prekių pristatymą į namus ar biurą.